Blekerstraat 25 7513DR Enschede
Omschrijving
Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Blekerstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 193 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1920.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Blekerstraat 25 in Enschede.
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Blekerstraat 25 is 51.72%.
| Identificatie: 15300004182 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 352.000 | -0.85% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 355.000 | -10.8% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 398.000 | +31.79% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 302.000 | +16.15% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 260.000 | +6.12% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 245.000 | +7.93% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 227.000 | +7.58% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 211.000 | +6.03% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 199.000 | +3.11% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 193.000 | -16.81% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 232.000 | n.v.t. |
Bestemming van Blekerstraat 25
Bodemloket Blekerstraat 25
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Blekerstraat 25 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.