Blekerstraat 27,
7513DR Enschede
Bouwperiode: 1920
Twee-onder-een-kapwoning
194 m² woonoppervlakte

Blekerstraat 27
7513DR Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Blekerstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 194 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1920.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Blekerstraat 27 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1920
Woonruimte: 194 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1920
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000421511
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Blekerstraat
Huisnummer:
27
Postcode:
7513DR
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Blekerstraat 27 is 73.28%.

Identificatie: 15300004184
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 428.000 -0.7%
202301-01-2023€ 431.000 +0.47%
202201-01-2022€ 429.000 +31.19%
202101-01-2021€ 327.000 +13.54%
202001-01-2020€ 288.000 +5.88%
201901-01-2019€ 272.000 +7.94%
201801-01-2018€ 252.000 +8.15%
201701-01-2017€ 233.000 +6.39%
201601-01-2016€ 219.000 +3.3%
201501-01-2015€ 212.000 -14.17%
201401-01-2014€ 247.000 n.v.t.

Bestemming van Blekerstraat 27

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Blekerstraat 27

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Blekerstraat 27 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: