Blekerstraat 237,
7513DT Enschede
Bouwperiode: 1890
Vrijstaande woning
200 m² woonoppervlakte

Blekerstraat 237
7513DT Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Blekerstraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 200 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1890.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Blekerstraat 237 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1890
Woonruimte: 200 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1890
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000395021
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Blekerstraat
Huisnummer:
237
Postcode:
7513DT
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Blekerstraat 237 is 91.01%.

Identificatie: 15300004309
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 510.000 -3.04%
202301-01-2023€ 526.000 +1.74%
202201-01-2022€ 517.000 +21.65%
202101-01-2021€ 425.000 +12.73%
202001-01-2020€ 377.000 +6.5%
201901-01-2019€ 354.000 +9.94%
201801-01-2018€ 322.000 +9.52%
201701-01-2017€ 294.000 +8.49%
201601-01-2016€ 271.000 +0.37%
201501-01-2015€ 270.000 +1.12%
201401-01-2014€ 267.000 n.v.t.

Bestemming van Blekerstraat 237

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Blekerstraat 237

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Blekerstraat 237 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: