Blekerstraat 243,
7513DT Enschede
Bouwperiode: 1992
Hoekwoning
95 m² woonoppervlakte

Blekerstraat 243
7513DT Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Blekerstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 95 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1992.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Blekerstraat 243 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1992
Woonruimte: 95 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1992
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000356665
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Blekerstraat
Huisnummer:
243
Postcode:
7513DT
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Blekerstraat 243 is 47.01%.

Identificatie: 15300004312
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 172.000 +2.99%
202301-01-2023€ 167.000 +2.45%
202201-01-2022€ 163.000 +48.18%
202101-01-2021€ 110.000 -21.99%
202001-01-2020€ 141.000 +6.82%
201901-01-2019€ 132.000 +10%
201801-01-2018€ 120.000 +6.19%
201701-01-2017€ 113.000 +6.6%
201601-01-2016€ 106.000 +4.95%
201501-01-2015€ 101.000 -13.68%
201401-01-2014€ 117.000 n.v.t.

Bestemming van Blekerstraat 243

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Blekerstraat 243

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Blekerstraat 243 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: