Blekerstraat 54,
7513DX Enschede
Bouwperiode: 2004
Hoekwoning
125 m² woonoppervlakte

Blekerstraat 54
7513DX Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Blekerstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 125 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 2004.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Blekerstraat 54 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 2004
Woonruimte: 125 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
2004
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000302487
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Blekerstraat
Huisnummer:
54
Postcode:
7513DX
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Blekerstraat 54 is 93.49%.

Identificatie: 15300105889
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 416.000 +0%
202301-01-2023€ 416.000 +2.72%
202201-01-2022€ 405.000 +26.96%
202101-01-2021€ 319.000 +26.59%
202001-01-2020€ 252.000 +6.78%
201901-01-2019€ 236.000 +10.28%
201801-01-2018€ 214.000 +7%
201701-01-2017€ 200.000 -12.28%
201601-01-2016€ 228.000 +16.92%
201501-01-2015€ 195.000 -9.3%
201401-01-2014€ 215.000 n.v.t.

Bestemming van Blekerstraat 54

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Blekerstraat 54

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Blekerstraat 54 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: