Blekerstraat 80,
7513DX Enschede
Bouwperiode: 1979
Tussen of geschakelde woning
103 m² woonoppervlakte

Blekerstraat 80
7513DX Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Blekerstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 103 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1979.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Blekerstraat 80 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1979
Woonruimte: 103 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1979
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000373585
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Blekerstraat
Huisnummer:
80
Postcode:
7513DX
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Blekerstraat 80 is 115.27%.

Identificatie: 15300004270
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 282.000 -0.7%
202301-01-2023€ 284.000 +0.35%
202201-01-2022€ 283.000 +23.58%
202101-01-2021€ 229.000 +19.27%
202001-01-2020€ 192.000 +6.08%
201901-01-2019€ 181.000 +11.73%
201801-01-2018€ 162.000 +8%
201701-01-2017€ 150.000 +7.14%
201601-01-2016€ 140.000 +2.94%
201501-01-2015€ 136.000 +3.82%
201401-01-2014€ 131.000 n.v.t.

Bestemming van Blekerstraat 80

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Blekerstraat 80

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Blekerstraat 80 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: