Blekerstraat 210,
7513DZ Enschede
Bouwperiode: 1950
Twee-onder-een-kapwoning
6 Kamers
5 Slaapkamers
170 m² woonoppervlakte
380 m² perceel

Blekerstraat 210
7513DZ Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Blekerstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 170 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 380 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1950.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Blekerstraat 210 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1950
6 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 170 m²
Perceel: 380 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1950
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0153010000442037
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Blekerstraat
Huisnummer:
210
Postcode:
7513DZ
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Blekerstraat 210 is 122.91%.

Identificatie: 15300004306
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 399.000 -0.75%
202301-01-2023€ 402.000 +0.5%
202201-01-2022€ 400.000 +23.46%
202101-01-2021€ 324.000 +31.17%
202001-01-2020€ 247.000 +6.47%
201901-01-2019€ 232.000 +11.54%
201801-01-2018€ 208.000 +7.77%
201701-01-2017€ 193.000 +0%
201601-01-2016€ 193.000 +3.21%
201501-01-2015€ 187.000 +4.47%
201401-01-2014€ 179.000 n.v.t.

Bestemming van Blekerstraat 210

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Blekerstraat 210

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Blekerstraat 210 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: