Broekheurnerweg 85,
7513EP Enschede
Bouwperiode: 1895
Hoekwoning
2 Kamers
1 Slaapkamers
49 m² woonoppervlakte
182 m² perceel

Broekheurnerweg 85
7513EP Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Broekheurnerweg. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 49 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 182 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1895.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Broekheurnerweg 85 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1895
2 Kamers
1 Slaapkamers
Woonruimte: 49 m²
Perceel: 182 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1895
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
2
Aantal slaapkamers:
1

Ligging

BAG-ID:
0153010000452013
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Broekheurnerweg
Huisnummer:
85
Postcode:
7513EP
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Broekheurnerweg 85 is 96.91%.

Identificatie: 15300006990
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 191.000 -5.45%
202301-01-2023€ 202.000 +18.82%
202201-01-2022€ 170.000 -17.87%
202101-01-2021€ 207.000 +58.02%
202001-01-2020€ 131.000 +7.38%
201901-01-2019€ 122.000 +9.91%
201801-01-2018€ 111.000 +6.73%
201701-01-2017€ 104.000 +8.33%
201601-01-2016€ 96.000 +3.23%
201501-01-2015€ 93.000 -4.12%
201401-01-2014€ 97.000 n.v.t.

Bestemming van Broekheurnerweg 85

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Broekheurnerweg 85

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Broekheurnerweg 85 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: