Getfertsingel 51,
7513GA Enschede
Bouwperiode: 1940
Twee-onder-een-kapwoning
7 Kamers
5 Slaapkamers
136 m² woonoppervlakte
216 m² perceel

Getfertsingel 51
7513GA Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Getfertsingel. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 136 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 216 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1940.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Getfertsingel 51 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1940
7 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 136 m²
Perceel: 216 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1940
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
7
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0153010000401113
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Getfertsingel
Huisnummer:
51
Postcode:
7513GA
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Cromhoffsbleek-Kotman
Buurt code:
BU01530200

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Getfertsingel 51 is 119.41%.

Identificatie: 15300015606
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 373.000 +3.61%
202301-01-2023€ 360.000 +2.56%
202201-01-2022€ 351.000 +13.23%
202101-01-2021€ 310.000 +19.23%
202001-01-2020€ 260.000 +5.69%
201901-01-2019€ 246.000 +9.33%
201801-01-2018€ 225.000 +13.07%
201701-01-2017€ 199.000 +7.57%
201601-01-2016€ 185.000 +2.78%
201501-01-2015€ 180.000 +5.88%
201401-01-2014€ 170.000 n.v.t.

Bestemming van Getfertsingel 51

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Getfertsingel 51

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Getfertsingel 51 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2115 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: