Getfertsingel 57,
7513GA Enschede
Bouwperiode: 1956
Twee-onder-een-kapwoning
6 Kamers
4 Slaapkamers
127 m² woonoppervlakte
261 m² perceel

Getfertsingel 57
7513GA Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Getfertsingel. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 127 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 261 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1956.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Getfertsingel 57 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1956
6 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 127 m²
Perceel: 261 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1956
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000444929
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Getfertsingel
Huisnummer:
57
Postcode:
7513GA
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Cromhoffsbleek-Kotman
Buurt code:
BU01530200

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Getfertsingel 57 is 95.88%.

Identificatie: 15300015609
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 380.000 +0.26%
202301-01-2023€ 379.000 +18.44%
202201-01-2022€ 320.000 +4.58%
202101-01-2021€ 306.000 +8.51%
202001-01-2020€ 282.000 +5.22%
201901-01-2019€ 268.000 -4.29%
201801-01-2018€ 280.000 +6.06%
201701-01-2017€ 264.000 +6.02%
201601-01-2016€ 249.000 +3.32%
201501-01-2015€ 241.000 +24.23%
201401-01-2014€ 194.000 n.v.t.

Bestemming van Getfertsingel 57

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Getfertsingel 57

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Getfertsingel 57 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2115 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: