Getfertsingel 89,
7513GB Enschede
Bouwperiode: 1961
Vrijstaande woning
255 m² woonoppervlakte

Getfertsingel 89
7513GB Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Getfertsingel. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 255 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1961.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Getfertsingel 89 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1961
Woonruimte: 255 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1961
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000375141
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Getfertsingel
Huisnummer:
89
Postcode:
7513GB
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Cromhoffsbleek-Kotman
Buurt code:
BU01530200

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Getfertsingel 89 is 122.75%.

Identificatie: 15300015650
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 793.000 +1.15%
202301-01-2023€ 784.000 +3.57%
202201-01-2022€ 757.000 +16.82%
202101-01-2021€ 648.000 +37%
202001-01-2020€ 473.000 +5.58%
201901-01-2019€ 448.000 +7.95%
201801-01-2018€ 415.000 +6.41%
201701-01-2017€ 390.000 +6.85%
201601-01-2016€ 365.000 -0.27%
201501-01-2015€ 366.000 +2.81%
201401-01-2014€ 356.000 n.v.t.

Bestemming van Getfertsingel 89

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Getfertsingel 89

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Getfertsingel 89 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2115 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: