Getfertsingel 125,
7513GC Enschede
Bouwperiode: 1936
Hoekwoning
176 m² woonoppervlakte
347 m² perceel

Getfertsingel 125
7513GC Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Getfertsingel. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 176 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 347 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1936.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Getfertsingel 125 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1936
Woonruimte: 176 m²
Perceel: 347 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1936
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000423687
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Getfertsingel
Huisnummer:
125
Postcode:
7513GC
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Boswinkel-De Braker
Buurt code:
BU01530201

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Getfertsingel 125 is 97.24%.

Identificatie: 15300015669
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 643.000 +1.1%
202301-01-2023€ 636.000 +3.92%
202201-01-2022€ 612.000 +19.07%
202101-01-2021€ 514.000 +14.22%
202001-01-2020€ 450.000 +4.9%
201901-01-2019€ 429.000 +7.79%
201801-01-2018€ 398.000 +33.56%
201701-01-2017€ 298.000 +9.16%
201601-01-2016€ 273.000 +0%
201501-01-2015€ 273.000 -16.26%
201401-01-2014€ 326.000 n.v.t.

Bestemming van Getfertsingel 125

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Getfertsingel 125

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Getfertsingel 125 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3755 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: