Getfertsingel 108,
7513GD Enschede
Bouwperiode: 2021
Twee-onder-een-kapwoning
179 m² woonoppervlakte

Getfertsingel 108
7513GD Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Getfertsingel. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 179 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 2021.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Getfertsingel 108 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 2021
Woonruimte: 179 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
2021
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000506892
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Getfertsingel
Huisnummer:
108
Postcode:
7513GD
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Getfertsingel 108 is 626.47%.

Identificatie: 15318695128
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 494.000 -0.8%
202301-01-2023€ 498.000 +260.87%
202201-01-2022€ 138.000 +102.94%
202101-01-2021€ 68.000 n.v.t.

Bestemming van Getfertsingel 108

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Getfertsingel 108

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Getfertsingel 108 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: