Getfertsingel 120,
7513GD Enschede
Bouwperiode: 1939
Hoekwoning
137 m² woonoppervlakte

Getfertsingel 120
7513GD Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Getfertsingel. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 137 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1939.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Getfertsingel 120 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1939
Woonruimte: 137 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1939
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000296957
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Getfertsingel
Huisnummer:
120
Postcode:
7513GD
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Getfertsingel 120 is 76.38%.

Identificatie: 15300015664
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 351.000 -0.57%
202301-01-2023€ 353.000 +0.28%
202201-01-2022€ 352.000 +23.51%
202101-01-2021€ 285.000 -3.39%
202001-01-2020€ 295.000 +6.12%
201901-01-2019€ 278.000 -5.76%
201801-01-2018€ 295.000 +8.06%
201701-01-2017€ 273.000 +4.2%
201601-01-2016€ 262.000 +44.75%
201501-01-2015€ 181.000 -9.05%
201401-01-2014€ 199.000 n.v.t.

Bestemming van Getfertsingel 120

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Getfertsingel 120

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Getfertsingel 120 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: