Getfertsingel 146,
7513GE Enschede
Bouwperiode: 1939
Twee-onder-een-kapwoning
135 m² woonoppervlakte

Getfertsingel 146
7513GE Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Getfertsingel. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 135 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1939.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Getfertsingel 146 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1939
Woonruimte: 135 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1939
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000381829
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Getfertsingel
Huisnummer:
146
Postcode:
7513GE
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Getfertsingel 146 is 73.33%.

Identificatie: 15300015679
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 338.000 -0.88%
202301-01-2023€ 341.000 +0.29%
202201-01-2022€ 340.000 +23.64%
202101-01-2021€ 275.000 +6.59%
202001-01-2020€ 258.000 +6.17%
201901-01-2019€ 243.000 +11.47%
201801-01-2018€ 218.000 +7.92%
201701-01-2017€ 202.000 +14.77%
201601-01-2016€ 176.000 +2.92%
201501-01-2015€ 171.000 -12.31%
201401-01-2014€ 195.000 n.v.t.

Bestemming van Getfertsingel 146

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Getfertsingel 146

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Getfertsingel 146 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: