Getfertsingel 196,
7513GG Enschede
Bouwperiode: 1926
134 m² woonoppervlakte

Getfertsingel 196
7513GG Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte aan Getfertsingel. De heeft een woonoppervlakte van 134 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De is gebouwd in 1926.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Getfertsingel 196 in Enschede.

Bouw: 1926
Woonruimte: 134 m²

Kenmerken

Bouw

Bouwperiode:
1926
Functie:
kantoorfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000441109
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Getfertsingel
Huisnummer:
196
Postcode:
7513GG
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Getfertsingel 196 is 115.6%.

Identificatie: 15301255515
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 304.000 -0.65%
202301-01-2023€ 306.000 +13.75%
202201-01-2022€ 269.000 +15.45%
202101-01-2021€ 233.000 -8.98%
202001-01-2020€ 256.000 +9.87%
201901-01-2019€ 233.000 +7.87%
201801-01-2018€ 216.000 +8%
201701-01-2017€ 200.000 +6.38%
201601-01-2016€ 188.000 +32.39%
201501-01-2015€ 142.000 +0.71%
201401-01-2014€ 141.000 n.v.t.

Bestemming van Getfertsingel 196

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Getfertsingel 196

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Getfertsingel 196 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: