Getfertsingel 198,
7513GG Enschede
Bouwperiode: 1962
Vrijstaande woning
5 Kamers
4 Slaapkamers
162 m² woonoppervlakte
361 m² perceel

Getfertsingel 198
7513GG Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Getfertsingel. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 162 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 361 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1962.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Getfertsingel 198 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1962
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 162 m²
Perceel: 361 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1962
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000436635
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Getfertsingel
Huisnummer:
198
Postcode:
7513GG
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Getfertsingel 198 is 168.46%.

Identificatie: 15300015696
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 647.000 +40.04%
202301-01-2023€ 462.000 +1.76%
202201-01-2022€ 454.000 +22.04%
202101-01-2021€ 372.000 +11.38%
202001-01-2020€ 334.000 +6.37%
201901-01-2019€ 314.000 +10.18%
201801-01-2018€ 285.000 +7.95%
201701-01-2017€ 264.000 +8.64%
201601-01-2016€ 243.000 +0.41%
201501-01-2015€ 242.000 +0.41%
201401-01-2014€ 241.000 n.v.t.

Bestemming van Getfertsingel 198

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Getfertsingel 198

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Getfertsingel 198 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: