Getfertsingel 210 7513GG Enschede
Omschrijving
Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Getfertsingel. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 253 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1930.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Getfertsingel 210 in Enschede.
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Getfertsingel 210 is 129.29%.
| Identificatie: 15300015702 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 548.000 | -3.01% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 565.000 | +1.8% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 555.000 | +21.98% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 455.000 | +16.37% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 391.000 | +6.54% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 367.000 | +9.88% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 334.000 | +8.09% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 309.000 | +23.6% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 250.000 | +4.6% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 239.000 | +0% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 239.000 | n.v.t. |
Bestemming van Getfertsingel 210
Bodemloket Getfertsingel 210
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Getfertsingel 210 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.