Johannes ter Morschestraat 21,
7513GZ Enschede
143 m² woonoppervlakte

Johannes ter Morschestraat 21
7513GZ Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte aan Johannes ter Morschestraat. De heeft een woonoppervlakte van 143 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De is gebouwd in .

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Johannes ter Morschestraat 21 in Enschede.

Bouw:
Woonruimte: 143 m²

BAG-ID:
0153010000513191
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Johannes ter Morschestraat
Huisnummer:
21
Postcode:
7513GZ
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Johannes ter Morschestraat 21 is 684.21%.

Identificatie: 15318718979
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 447.000 +251.97%
202301-01-2023€ 127.000 +45.98%
202201-01-2022€ 87.000 +52.63%
202101-01-2021€ 57.000 n.v.t.

Bestemming van Johannes ter Morschestraat 21

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Johannes ter Morschestraat 21

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Johannes ter Morschestraat 21 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: