Mina Krusemanstraat 189,
7513HG Enschede
Bouwperiode: 1983
Appartement
30 m² woonoppervlakte

Mina Krusemanstraat 189
7513HG Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Mina Krusemanstraat. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 30 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1983.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Mina Krusemanstraat 189 in Enschede.

Appartement
Bouw: 1983
Woonruimte: 30 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1983
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000424991
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Mina Krusemanstraat
Huisnummer:
189
Postcode:
7513HG
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Mina Krusemanstraat 189 is 139.13%.

Identificatie: 15300065000
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 110.000 +0%
202301-01-2023€ 110.000 +7.84%
202201-01-2022€ 102.000 +22.89%
202101-01-2021€ 83.000 +20.29%
202001-01-2020€ 69.000 +11.29%
201901-01-2019€ 62.000 +10.71%
201801-01-2018€ 56.000 +9.8%
201701-01-2017€ 51.000 +10.87%
201601-01-2016€ 46.000 +0%
201501-01-2015€ 46.000 +0%
201401-01-2014€ 46.000 n.v.t.

Bestemming van Mina Krusemanstraat 189

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Mina Krusemanstraat 189

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Mina Krusemanstraat 189 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: