Mina Krusemanstraat 40,
7513HK Enschede
Bouwperiode: 1990
Hoekwoning
3 Kamers
2 Slaapkamers
69 m² woonoppervlakte

Mina Krusemanstraat 40
7513HK Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Mina Krusemanstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 69 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1990.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Mina Krusemanstraat 40 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1990
3 Kamers
2 Slaapkamers
Woonruimte: 69 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1990
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
3
Aantal slaapkamers:
2

Ligging

BAG-ID:
0153010000451395
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Mina Krusemanstraat
Huisnummer:
40
Postcode:
7513HK
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Mina Krusemanstraat 40 is 110.49%.

Identificatie: 15300064900
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 301.000 +0%
202301-01-2023€ 301.000 +2.38%
202201-01-2022€ 294.000 +27.27%
202101-01-2021€ 231.000 +24.86%
202001-01-2020€ 185.000 +7.56%
201901-01-2019€ 172.000 +10.26%
201801-01-2018€ 156.000 -5.45%
201701-01-2017€ 165.000 +8.55%
201601-01-2016€ 152.000 +4.11%
201501-01-2015€ 146.000 +2.1%
201401-01-2014€ 143.000 n.v.t.

Bestemming van Mina Krusemanstraat 40

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Mina Krusemanstraat 40

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Mina Krusemanstraat 40 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: