Mina Krusemanstraat 54,
7513HL Enschede
Bouwperiode: 1990
Twee-onder-een-kapwoning
93 m² woonoppervlakte

Mina Krusemanstraat 54
7513HL Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Mina Krusemanstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 93 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1990.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Mina Krusemanstraat 54 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1990
Woonruimte: 93 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1990
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000395159
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Mina Krusemanstraat
Huisnummer:
54
Postcode:
7513HL
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Mina Krusemanstraat 54 is 83.13%.

Identificatie: 15300064914
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 304.000 -0.65%
202301-01-2023€ 306.000 +0.33%
202201-01-2022€ 305.000 +23.48%
202101-01-2021€ 247.000 +2.07%
202001-01-2020€ 242.000 +6.14%
201901-01-2019€ 228.000 +11.76%
201801-01-2018€ 204.000 +11.48%
201701-01-2017€ 183.000 +3.39%
201601-01-2016€ 177.000 +3.51%
201501-01-2015€ 171.000 +3.01%
201401-01-2014€ 166.000 n.v.t.

Bestemming van Mina Krusemanstraat 54

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Mina Krusemanstraat 54

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Mina Krusemanstraat 54 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: