Mina Krusemanstraat 122,
7513HM Enschede
Bouwperiode: 1902
Twee-onder-een-kapwoning
88 m² woonoppervlakte

Mina Krusemanstraat 122
7513HM Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Mina Krusemanstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 88 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1902.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Mina Krusemanstraat 122 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1902
Woonruimte: 88 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1902
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000394911
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Mina Krusemanstraat
Huisnummer:
122
Postcode:
7513HM
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Mina Krusemanstraat 122 is 111.4%.

Identificatie: 15300064965
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 241.000 -0.82%
202301-01-2023€ 243.000 +0.83%
202201-01-2022€ 241.000 +22.96%
202101-01-2021€ 196.000 +20.99%
202001-01-2020€ 162.000 +5.88%
201901-01-2019€ 153.000 +10.87%
201801-01-2018€ 138.000 +7.81%
201701-01-2017€ 128.000 +7.56%
201601-01-2016€ 119.000 +8.18%
201501-01-2015€ 110.000 -3.51%
201401-01-2014€ 114.000 n.v.t.

Bestemming van Mina Krusemanstraat 122

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Mina Krusemanstraat 122

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Mina Krusemanstraat 122 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: