De Groene Boog 84,
7513KB Enschede
Bouwperiode: 2011
Twee-onder-een-kapwoning
166 m² woonoppervlakte

De Groene Boog 84
7513KB Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan De Groene Boog. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 166 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 2011.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van De Groene Boog 84 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 2011
Woonruimte: 166 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
2011
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000300627
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
De Groene Boog
Huisnummer:
84
Postcode:
7513KB
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van De Groene Boog 84 is 91.54%.

Identificatie: 15303215869
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 521.000 -0.95%
202301-01-2023€ 526.000 +0.57%
202201-01-2022€ 523.000 +20.51%
202101-01-2021€ 434.000 +19.56%
202001-01-2020€ 363.000 -4.72%
201901-01-2019€ 381.000 +11.73%
201801-01-2018€ 341.000 +7.91%
201701-01-2017€ 316.000 +11.66%
201601-01-2016€ 283.000 +2.17%
201501-01-2015€ 277.000 +1.84%
201401-01-2014€ 272.000 n.v.t.

Bestemming van De Groene Boog 84

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket De Groene Boog 84

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van De Groene Boog 84 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: