De Ereboog 13,
7513KD Enschede
Bouwperiode: 2004
Tussen of geschakelde woning
107 m² woonoppervlakte

De Ereboog 13
7513KD Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan De Ereboog. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 107 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2004.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van De Ereboog 13 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2004
Woonruimte: 107 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2004
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000457575
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
De Ereboog
Huisnummer:
13
Postcode:
7513KD
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van De Ereboog 13 is 86.78%.

Identificatie: 15300113371
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 325.000 +0%
202301-01-2023€ 325.000 +2.85%
202201-01-2022€ 316.000 +26.91%
202101-01-2021€ 249.000 +10.67%
202001-01-2020€ 225.000 +7.14%
201901-01-2019€ 210.000 +9.95%
201801-01-2018€ 191.000 +6.7%
201701-01-2017€ 179.000 +5.92%
201601-01-2016€ 169.000 +3.68%
201501-01-2015€ 163.000 -6.32%
201401-01-2014€ 174.000 n.v.t.

Bestemming van De Ereboog 13

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket De Ereboog 13

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van De Ereboog 13 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: