De Ereboog 17,
7513KD Enschede
Bouwperiode: 2004
Hoekwoning
112 m² woonoppervlakte

De Ereboog 17
7513KD Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan De Ereboog. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 112 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 2004.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van De Ereboog 17 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 2004
Woonruimte: 112 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
2004
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000363515
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
De Ereboog
Huisnummer:
17
Postcode:
7513KD
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van De Ereboog 17 is 89.23%.

Identificatie: 15300113373
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 369.000 +0%
202301-01-2023€ 369.000 +2.79%
202201-01-2022€ 359.000 +26.86%
202101-01-2021€ 283.000 +10.98%
202001-01-2020€ 255.000 +7.14%
201901-01-2019€ 238.000 +10.7%
201801-01-2018€ 215.000 +6.44%
201701-01-2017€ 202.000 +5.76%
201601-01-2016€ 191.000 +4.37%
201501-01-2015€ 183.000 -6.15%
201401-01-2014€ 195.000 n.v.t.

Bestemming van De Ereboog 17

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket De Ereboog 17

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van De Ereboog 17 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: