De Triomfboog 40,
7513KH Enschede
Bouwperiode: 2007
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
3 Slaapkamers
116 m² woonoppervlakte
56 m² perceel

De Triomfboog 40
7513KH Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan De Triomfboog. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 116 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 56 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2007.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van De Triomfboog 40 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2007
5 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 116 m²
Perceel: 56 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2007
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000336745
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
De Triomfboog
Huisnummer:
40
Postcode:
7513KH
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van De Triomfboog 40 is 123.53%.

Identificatie: 15300151663
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 380.000 +0%
202301-01-2023€ 380.000 +2.43%
202201-01-2022€ 371.000 +27.05%
202101-01-2021€ 292.000 +1.39%
202001-01-2020€ 288.000 +7.06%
201901-01-2019€ 269.000 +10.7%
201801-01-2018€ 243.000 +6.58%
201701-01-2017€ 228.000 +8.57%
201601-01-2016€ 210.000 +3.96%
201501-01-2015€ 202.000 +18.82%
201401-01-2014€ 170.000 n.v.t.

Bestemming van De Triomfboog 40

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket De Triomfboog 40

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van De Triomfboog 40 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: