De Triomfboog 44,
7513KH Enschede
Bouwperiode: 2007
Hoekwoning
130 m² woonoppervlakte

De Triomfboog 44
7513KH Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan De Triomfboog. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 130 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 2007.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van De Triomfboog 44 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 2007
Woonruimte: 130 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
2007
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000379783
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
De Triomfboog
Huisnummer:
44
Postcode:
7513KH
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van De Triomfboog 44 is 103.24%.

Identificatie: 15300155307
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 502.000 +10.57%
202301-01-2023€ 454.000 +2.71%
202201-01-2022€ 442.000 +20.11%
202101-01-2021€ 368.000 -0.27%
202001-01-2020€ 369.000 +7.27%
201901-01-2019€ 344.000 +10.26%
201801-01-2018€ 312.000 +11.43%
201701-01-2017€ 280.000 +6.87%
201601-01-2016€ 262.000 +3.97%
201501-01-2015€ 252.000 +2.02%
201401-01-2014€ 247.000 n.v.t.

Bestemming van De Triomfboog 44

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket De Triomfboog 44

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van De Triomfboog 44 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: