Kleine Houtstraat 63,
7513WC Enschede
Bouwperiode: 1994
Appartement
3 Kamers
2 Slaapkamers
102 m² woonoppervlakte
Beschikbaar
375000

Kleine Houtstraat 63
7513WC Enschede

375000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 29-10-2025 door: Marcel Kon Makelaardij

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Kleine Houtstraat. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 102 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1994.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Kleine Houtstraat 63 in Enschede.

Appartement
Bouw: 1994
3 Kamers
2 Slaapkamers
Woonruimte: 102 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
375000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1994
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
3
Aantal slaapkamers:
2

Ligging

BAG-ID:
0153010000381819
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Kleine Houtstraat
Huisnummer:
63
Postcode:
7513WC
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Kleine Houtstraat 63, 7513WC Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Kleine Houtstraat 63 is 93.85%.

Identificatie: 15300071456
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 347.000 +0.58%
202301-01-2023€ 345.000 -1.15%
202201-01-2022€ 349.000 +6.08%
202101-01-2021€ 329.000 +34.29%
202001-01-2020€ 245.000 +8.41%
201901-01-2019€ 226.000 +9.71%
201801-01-2018€ 206.000 +10.75%
201701-01-2017€ 186.000 +0.54%
201601-01-2016€ 185.000 -3.65%
201501-01-2015€ 192.000 +7.26%
201401-01-2014€ 179.000 n.v.t.

Bestemming van Kleine Houtstraat 63

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Kleine Houtstraat 63

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Kleine Houtstraat 63 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: