Kleine Houtstraat 16,
7513WG Enschede
Bouwperiode: 1993
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
4 Slaapkamers
115 m² woonoppervlakte
148 m² perceel

Kleine Houtstraat 16
7513WG Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Kleine Houtstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 115 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 148 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1993.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Kleine Houtstraat 16 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1993
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 115 m²
Perceel: 148 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1993
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000441791
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Kleine Houtstraat
Huisnummer:
16
Postcode:
7513WG
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Kleine Houtstraat 16 is 97.73%.

Identificatie: 15300070969
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 348.000 +0%
202301-01-2023€ 348.000 +2.35%
202201-01-2022€ 340.000 +26.39%
202101-01-2021€ 269.000 +21.17%
202001-01-2020€ 222.000 +6.73%
201901-01-2019€ 208.000 +10.05%
201801-01-2018€ 189.000 +6.78%
201701-01-2017€ 177.000 +0%
201601-01-2016€ 177.000 -1.12%
201501-01-2015€ 179.000 +1.7%
201401-01-2014€ 176.000 n.v.t.

Bestemming van Kleine Houtstraat 16

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Kleine Houtstraat 16

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Kleine Houtstraat 16 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: