Veldkampstraat 29,
7513ZA Enschede
Bouwperiode: 1904
Twee-onder-een-kapwoning
94 m² woonoppervlakte

Veldkampstraat 29
7513ZA Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Veldkampstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 94 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1904.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Veldkampstraat 29 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1904
Woonruimte: 94 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1904
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000455309
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Veldkampstraat
Huisnummer:
29
Postcode:
7513ZA
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Veldkampstraat 29 is 92.08%.

Identificatie: 15300054198
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 194.000 -0.51%
202301-01-2023€ 195.000 +0.52%
202201-01-2022€ 194.000 +23.57%
202101-01-2021€ 157.000 -1.26%
202001-01-2020€ 159.000 +6.71%
201901-01-2019€ 149.000 +12.03%
201801-01-2018€ 133.000 +8.13%
201701-01-2017€ 123.000 +13.89%
201601-01-2016€ 108.000 +3.85%
201501-01-2015€ 104.000 +2.97%
201401-01-2014€ 101.000 n.v.t.

Bestemming van Veldkampstraat 29

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Veldkampstraat 29

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Veldkampstraat 29 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: