Veldkampstraat 63,
7513ZA Enschede
Bouwperiode: 1959
Hoekwoning
120 m² woonoppervlakte

Veldkampstraat 63
7513ZA Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Veldkampstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 120 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1959.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Veldkampstraat 63 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1959
Woonruimte: 120 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1959
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000350883
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Veldkampstraat
Huisnummer:
63
Postcode:
7513ZA
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Veldkampstraat 63 is 116.55%.

Identificatie: 15300054220
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 314.000 -3.09%
202301-01-2023€ 324.000 +1.89%
202201-01-2022€ 318.000 +21.37%
202101-01-2021€ 262.000 +18.02%
202001-01-2020€ 222.000 +6.22%
201901-01-2019€ 209.000 +10%
201801-01-2018€ 190.000 +7.95%
201701-01-2017€ 176.000 +7.98%
201601-01-2016€ 163.000 +0.62%
201501-01-2015€ 162.000 +11.72%
201401-01-2014€ 145.000 n.v.t.

Bestemming van Veldkampstraat 63

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Veldkampstraat 63

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Veldkampstraat 63 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: