Veldkampstraat 26,
7513ZB Enschede
Bouwperiode: 1924
Twee-onder-een-kapwoning
169 m² woonoppervlakte

Veldkampstraat 26
7513ZB Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Veldkampstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 169 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1924.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Veldkampstraat 26 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1924
Woonruimte: 169 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1924
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000309901
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Veldkampstraat
Huisnummer:
26
Postcode:
7513ZB
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Veldkampstraat 26 is 93.45%.

Identificatie: 15300054195
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 325.000 -0.61%
202301-01-2023€ 327.000 +0.31%
202201-01-2022€ 326.000 +23.95%
202101-01-2021€ 263.000 +13.85%
202001-01-2020€ 231.000 +6.45%
201901-01-2019€ 217.000 +11.86%
201801-01-2018€ 194.000 +7.78%
201701-01-2017€ 180.000 +4.05%
201601-01-2016€ 173.000 +0%
201501-01-2015€ 173.000 +2.98%
201401-01-2014€ 168.000 n.v.t.

Bestemming van Veldkampstraat 26

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Veldkampstraat 26

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Veldkampstraat 26 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: