Johannes ter Horststraat 43,
7513ZG Enschede
Bouwperiode: 1952
Vrijstaande woning
5 Kamers
4 Slaapkamers
124 m² woonoppervlakte
261 m² perceel
Beschikbaar
449000

Johannes ter Horststraat 43
7513ZG Enschede

449000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 03-09-2025 door: Euverman & Nuyts Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Johannes ter Horststraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 124 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 261 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1952.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Johannes ter Horststraat 43 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1952
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 124 m²
Perceel: 261 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
449000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1952
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000380097
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Johannes ter Horststraat
Huisnummer:
43
Postcode:
7513ZG
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Johannes ter Horststraat 43, 7513ZG Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Johannes ter Horststraat 43 is 98.75%.

Identificatie: 15300023414
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 318.000 -3.05%
202301-01-2023€ 328.000 +1.86%
202201-01-2022€ 322.000 +21.97%
202101-01-2021€ 264.000 +22.79%
202001-01-2020€ 215.000 +6.97%
201901-01-2019€ 201.000 +9.84%
201801-01-2018€ 183.000 +8.93%
201701-01-2017€ 168.000 +8.39%
201601-01-2016€ 155.000 +0%
201501-01-2015€ 155.000 -3.13%
201401-01-2014€ 160.000 n.v.t.

Bestemming van Johannes ter Horststraat 43

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Johannes ter Horststraat 43

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Johannes ter Horststraat 43 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: