Johannes ter Horststraat 53,
7513ZG Enschede
Bouwperiode: 1950
Vrijstaande woning
131 m² woonoppervlakte

Johannes ter Horststraat 53
7513ZG Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Johannes ter Horststraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 131 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1950.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Johannes ter Horststraat 53 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1950
Woonruimte: 131 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1950
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000361849
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Johannes ter Horststraat
Huisnummer:
53
Postcode:
7513ZG
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Johannes ter Horststraat 53 is 105.26%.

Identificatie: 15300023419
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 351.000 -3.04%
202301-01-2023€ 362.000 +1.69%
202201-01-2022€ 356.000 +20.68%
202101-01-2021€ 295.000 +16.6%
202001-01-2020€ 253.000 +6.3%
201901-01-2019€ 238.000 +9.17%
201801-01-2018€ 218.000 +6.86%
201701-01-2017€ 204.000 +7.37%
201601-01-2016€ 190.000 +11.11%
201401-01-2014€ 171.000 n.v.t.

Bestemming van Johannes ter Horststraat 53

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Johannes ter Horststraat 53

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Johannes ter Horststraat 53 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: