Johannes ter Horststraat 10,
7513ZH Enschede
Bouwperiode: 1913
Twee-onder-een-kapwoning
95 m² woonoppervlakte

Johannes ter Horststraat 10
7513ZH Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Johannes ter Horststraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 95 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1913.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Johannes ter Horststraat 10 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1913
Woonruimte: 95 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1913
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000351509
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Johannes ter Horststraat
Huisnummer:
10
Postcode:
7513ZH
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Johannes ter Horststraat 10 is 115.05%.

Identificatie: 15300023389
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 200.000 -0.99%
202301-01-2023€ 202.000 +0.5%
202201-01-2022€ 201.000 +23.31%
202101-01-2021€ 163.000 +11.64%
202001-01-2020€ 146.000 +5.8%
201901-01-2019€ 138.000 +12.2%
201801-01-2018€ 123.000 +7.89%
201701-01-2017€ 114.000 +8.57%
201601-01-2016€ 105.000 +3.96%
201501-01-2015€ 101.000 +8.6%
201401-01-2014€ 93.000 n.v.t.

Bestemming van Johannes ter Horststraat 10

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Johannes ter Horststraat 10

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Johannes ter Horststraat 10 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: