Johannes ter Horststraat 14,
7513ZH Enschede
Bouwperiode: 1908
Twee-onder-een-kapwoning
4 Kamers
3 Slaapkamers
93 m² woonoppervlakte
206 m² perceel
Beschikbaar
325000

Johannes ter Horststraat 14
7513ZH Enschede

325000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 24-01-2026 door: Snelder Zijlstra Makelaars

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Johannes ter Horststraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 93 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 206 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1908.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Johannes ter Horststraat 14 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1908
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 93 m²
Perceel: 206 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
325000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1908
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000383309
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Johannes ter Horststraat
Huisnummer:
14
Postcode:
7513ZH
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Johannes ter Horststraat 14, 7513ZH Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Johannes ter Horststraat 14 is 92.09%.

Identificatie: 15300023393
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 267.000 -0.74%
202301-01-2023€ 269.000 +0.37%
202201-01-2022€ 268.000 +21.82%
202101-01-2021€ 220.000 +7.84%
202001-01-2020€ 204.000 +5.7%
201901-01-2019€ 193.000 +10.92%
201801-01-2018€ 174.000 +7.41%
201701-01-2017€ 162.000 +4.52%
201601-01-2016€ 155.000 +3.33%
201501-01-2015€ 150.000 +7.91%
201401-01-2014€ 139.000 n.v.t.

Bestemming van Johannes ter Horststraat 14

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Johannes ter Horststraat 14

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Johannes ter Horststraat 14 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: