J.H. Boschstraat 14,
7513ZL Enschede
Bouwperiode: 1950
Twee-onder-een-kapwoning
99 m² woonoppervlakte

J.H. Boschstraat 14
7513ZL Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan J.H. Boschstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 99 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1950.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van J.H. Boschstraat 14 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1950
Woonruimte: 99 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1950
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000392631
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
J.H. Boschstraat
Huisnummer:
14
Postcode:
7513ZL
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van J.H. Boschstraat 14 is 115.32%.

Identificatie: 15300005198
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 267.000 -0.74%
202301-01-2023€ 269.000 +0.37%
202201-01-2022€ 268.000 +25.23%
202101-01-2021€ 214.000 +5.42%
202001-01-2020€ 203.000 +5.73%
201901-01-2019€ 192.000 +17.07%
201801-01-2018€ 164.000 +7.89%
201701-01-2017€ 152.000 +7.04%
201601-01-2016€ 142.000 +3.65%
201501-01-2015€ 137.000 +10.48%
201401-01-2014€ 124.000 n.v.t.

Bestemming van J.H. Boschstraat 14

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket J.H. Boschstraat 14

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van J.H. Boschstraat 14 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: