J.H. Boschstraat 32,
7513ZL Enschede
Bouwperiode: 1951
Vrijstaande woning
128 m² woonoppervlakte

J.H. Boschstraat 32
7513ZL Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan J.H. Boschstraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 128 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1951.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van J.H. Boschstraat 32 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1951
Woonruimte: 128 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1951
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000456489
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
J.H. Boschstraat
Huisnummer:
32
Postcode:
7513ZL
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van J.H. Boschstraat 32 is 94.08%.

Identificatie: 15300005209
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 295.000 -0.67%
202301-01-2023€ 297.000 +0.34%
202201-01-2022€ 296.000 +23.33%
202101-01-2021€ 240.000 +10.6%
202001-01-2020€ 217.000 -9.58%
201901-01-2019€ 240.000 +11.63%
201801-01-2018€ 215.000 +8.04%
201701-01-2017€ 199.000 +4.74%
201601-01-2016€ 190.000 +3.26%
201501-01-2015€ 184.000 +21.05%
201401-01-2014€ 152.000 n.v.t.

Bestemming van J.H. Boschstraat 32

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket J.H. Boschstraat 32

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van J.H. Boschstraat 32 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: