J.H. Boschstraat 40,
7513ZL Enschede
Bouwperiode: 1950
Tussen of geschakelde woning
4 Kamers
3 Slaapkamers
94 m² woonoppervlakte
165 m² perceel

J.H. Boschstraat 40
7513ZL Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan J.H. Boschstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 94 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 165 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1950.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van J.H. Boschstraat 40 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1950
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 94 m²
Perceel: 165 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1950
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000371391
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
J.H. Boschstraat
Huisnummer:
40
Postcode:
7513ZL
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van J.H. Boschstraat 40 is 90.23%.

Identificatie: 15300005216
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 253.000 +0%
202301-01-2023€ 253.000 -0.78%
202201-01-2022€ 255.000 +35.64%
202101-01-2021€ 188.000 -3.59%
202001-01-2020€ 195.000 +7.14%
201901-01-2019€ 182.000 +10.3%
201801-01-2018€ 165.000 +6.45%
201701-01-2017€ 155.000 +8.39%
201601-01-2016€ 143.000 +4.38%
201501-01-2015€ 137.000 +3.01%
201401-01-2014€ 133.000 n.v.t.

Bestemming van J.H. Boschstraat 40

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket J.H. Boschstraat 40

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van J.H. Boschstraat 40 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: