Keperstraat 19,
7513ZN Enschede
Bouwperiode: 1951
Twee-onder-een-kapwoning
82 m² woonoppervlakte

Keperstraat 19
7513ZN Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Keperstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 82 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1951.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Keperstraat 19 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1951
Woonruimte: 82 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1951
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000372835
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Keperstraat
Huisnummer:
19
Postcode:
7513ZN
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Keperstraat 19 is 74.14%.

Identificatie: 15300025624
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 202.000 -0.49%
202301-01-2023€ 203.000 +0.5%
202201-01-2022€ 202.000 +23.17%
202101-01-2021€ 164.000 +6.49%
202001-01-2020€ 154.000 +6.21%
201901-01-2019€ 145.000 +11.54%
201801-01-2018€ 130.000 +4.84%
201701-01-2017€ 124.000 +6.9%
201601-01-2016€ 116.000 +0%
201501-01-2015€ 116.000 +0%
201401-01-2014€ 116.000 n.v.t.

Bestemming van Keperstraat 19

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Keperstraat 19

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Keperstraat 19 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: