Calicotstraat 52,
7513ZT Enschede
Bouwperiode: 1950
Hoekwoning
90 m² woonoppervlakte

Calicotstraat 52
7513ZT Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Calicotstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 90 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1950.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Calicotstraat 52 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1950
Woonruimte: 90 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1950
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000458095
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Calicotstraat
Huisnummer:
52
Postcode:
7513ZT
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Calicotstraat 52 is 92.59%.

Identificatie: 15300007959
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 208.000 +5.05%
202301-01-2023€ 198.000 +3.13%
202201-01-2022€ 192.000 +26.32%
202101-01-2021€ 152.000 +4.83%
202001-01-2020€ 145.000 +6.62%
201901-01-2019€ 136.000 +9.68%
201801-01-2018€ 124.000 +5.98%
201701-01-2017€ 117.000 +1.74%
201601-01-2016€ 115.000 +3.6%
201501-01-2015€ 111.000 +2.78%
201401-01-2014€ 108.000 n.v.t.

Bestemming van Calicotstraat 52

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Calicotstraat 52

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Calicotstraat 52 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: