Tubantiasingel 23,
7514AA Enschede
Bouwperiode: 1953
Tussen of geschakelde woning
146 m² woonoppervlakte

Tubantiasingel 23
7514AA Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Tubantiasingel. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 146 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1953.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Tubantiasingel 23 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1953
Woonruimte: 146 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1953
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000409223
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Tubantiasingel
Huisnummer:
23
Postcode:
7514AA
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 03 Twekkelerveld - T.H.T.
Wijk code:
WK015303
Buurtinformatie:
Tubantia-Toekomst
Buurt code:
BU01530300

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Tubantiasingel 23 is 76.74%.

Identificatie: 15300052450
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 304.000 +3.05%
202301-01-2023€ 295.000 -4.53%
202201-01-2022€ 309.000 +23.11%
202101-01-2021€ 251.000 +26.13%
202001-01-2020€ 199.000 +5.85%
201901-01-2019€ 188.000 +7.43%
201801-01-2018€ 175.000 +6.06%
201701-01-2017€ 165.000 +3.13%
201601-01-2016€ 160.000 -9.6%
201501-01-2015€ 177.000 +2.91%
201401-01-2014€ 172.000 n.v.t.

Bestemming van Tubantiasingel 23

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Tubantiasingel 23

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Tubantiasingel 23 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4955 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: