Tubantiasingel 91,
7514AB Enschede
Bouwperiode: 1938
Hoekwoning
205 m² woonoppervlakte

Tubantiasingel 91
7514AB Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Tubantiasingel. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 205 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1938.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Tubantiasingel 91 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1938
Woonruimte: 205 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1938
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000376619
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Tubantiasingel
Huisnummer:
91
Postcode:
7514AB
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 03 Twekkelerveld - T.H.T.
Wijk code:
WK015303
Buurtinformatie:
Tubantia-Toekomst
Buurt code:
BU01530300

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Tubantiasingel 91 is 93.39%.

Identificatie: 15300052473
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 497.000 +2.05%
202301-01-2023€ 487.000 -0.81%
202201-01-2022€ 491.000 +20.34%
202101-01-2021€ 408.000 -11.69%
202001-01-2020€ 462.000 +5.72%
201901-01-2019€ 437.000 +5.81%
201801-01-2018€ 413.000 +46.98%
201701-01-2017€ 281.000 +0.36%
201601-01-2016€ 280.000 +2.56%
201501-01-2015€ 273.000 +6.23%
201401-01-2014€ 257.000 n.v.t.

Bestemming van Tubantiasingel 91

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Tubantiasingel 91

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Tubantiasingel 91 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4955 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: