J.W. Racerstraat 85,
7514AG Enschede
Bouwperiode: 1980
Appartement
6 Kamers
4 Slaapkamers
172 m² woonoppervlakte
Beschikbaar
595000

J.W. Racerstraat 85
7514AG Enschede

595000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 26-03-2025 door: Vera Welker Makelaars

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan J.W. Racerstraat. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 172 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1980.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van J.W. Racerstraat 85 in Enschede.

Appartement
Bouw: 1980
6 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 172 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
595000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1980
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000381043
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
J.W. Racerstraat
Huisnummer:
85
Postcode:
7514AG
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Boddenkamp
Buurt code:
BU01530008
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van J.W. Racerstraat 85, 7514AG Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van J.W. Racerstraat 85 is 94.27%.

Identificatie: 15300043264
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202301-01-2023€ 610.000 -0.33%
202201-01-2022€ 612.000 +29.66%
202101-01-2021€ 472.000 +24.21%
202001-01-2020€ 380.000 +12.09%
201901-01-2019€ 339.000 +9.71%
201801-01-2018€ 309.000 +11.55%
201701-01-2017€ 277.000 +4.53%
201601-01-2016€ 265.000 -10.77%
201501-01-2015€ 297.000 -5.41%
201401-01-2014€ 314.000 n.v.t.

Bestemming van J.W. Racerstraat 85

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket J.W. Racerstraat 85

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van J.W. Racerstraat 85 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
985 inwoners
Man: 55%
Vrouw: 45%
Delen: