Boddenkampsingel 3,
7514AN Enschede
Bouwperiode: 1948
Vrijstaande woning
220 m² woonoppervlakte

Boddenkampsingel 3
7514AN Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Boddenkampsingel. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 220 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1948.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Boddenkampsingel 3 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1948
Woonruimte: 220 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1948
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000303031
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Boddenkampsingel
Huisnummer:
3
Postcode:
7514AN
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Walhof-Roessingh
Buurt code:
BU01530400

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Boddenkampsingel 3 is 63.74%.

Identificatie: 15300004479
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 578.000 -0.86%
202301-01-2023€ 583.000 +3.55%
202201-01-2022€ 563.000 +17.54%
202101-01-2021€ 479.000 +5.74%
202001-01-2020€ 453.000 +6.34%
201901-01-2019€ 426.000 +7.58%
201801-01-2018€ 396.000 +9.7%
201701-01-2017€ 361.000 +3.14%
201601-01-2016€ 350.000 -1.96%
201501-01-2015€ 357.000 +1.13%
201401-01-2014€ 353.000 n.v.t.

Bestemming van Boddenkampsingel 3

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Boddenkampsingel 3

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Boddenkampsingel 3 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2455 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: