Boddenkampsingel 41,
7514AP Enschede
Bouwperiode: 1930
Twee-onder-een-kapwoning
8 Kamers
5 Slaapkamers
206 m² woonoppervlakte
378 m² perceel

Boddenkampsingel 41
7514AP Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Boddenkampsingel. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 206 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 378 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1930.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Boddenkampsingel 41 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1930
8 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 206 m²
Perceel: 378 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1930
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
8
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0153010000369591
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Boddenkampsingel
Huisnummer:
41
Postcode:
7514AP
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Walhof-Roessingh
Buurt code:
BU01530400

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Boddenkampsingel 41 is 47.52%.

Identificatie: 15300004501
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 565.000 -0.88%
202301-01-2023€ 570.000 +3.64%
202201-01-2022€ 550.000 +25.86%
202101-01-2021€ 437.000 -6.82%
202001-01-2020€ 469.000 -1.26%
201901-01-2019€ 475.000 +7.22%
201801-01-2018€ 443.000 +9.93%
201701-01-2017€ 403.000 +7.18%
201601-01-2016€ 376.000 -2.84%
201501-01-2015€ 387.000 +1.04%
201401-01-2014€ 383.000 n.v.t.

Bestemming van Boddenkampsingel 41

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Boddenkampsingel 41

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Boddenkampsingel 41 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2455 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: