Boddenkampsingel 45,
7514AP Enschede
Bouwperiode: 1924
Vrijstaande woning
9 Kamers
6 Slaapkamers
184 m² woonoppervlakte
354 m² perceel

Boddenkampsingel 45
7514AP Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Boddenkampsingel. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 184 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 354 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1924.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Boddenkampsingel 45 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1924
9 Kamers
6 Slaapkamers
Woonruimte: 184 m²
Perceel: 354 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1924
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
9
Aantal slaapkamers:
6

Ligging

BAG-ID:
0153010000310417
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Boddenkampsingel
Huisnummer:
45
Postcode:
7514AP
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Walhof-Roessingh
Buurt code:
BU01530400

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Boddenkampsingel 45 is 106.14%.

Identificatie: 15300004502
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 604.000 -0.82%
202301-01-2023€ 609.000 +10.73%
202201-01-2022€ 550.000 +30.64%
202101-01-2021€ 421.000 +6.85%
202001-01-2020€ 394.000 +6.49%
201901-01-2019€ 370.000 +8.5%
201801-01-2018€ 341.000 +9.65%
201701-01-2017€ 311.000 +7.24%
201601-01-2016€ 290.000 -2.36%
201501-01-2015€ 297.000 +1.37%
201401-01-2014€ 293.000 n.v.t.

Bestemming van Boddenkampsingel 45

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Boddenkampsingel 45

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Boddenkampsingel 45 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2455 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: