Boddenkampsingel 102,
7514AR Enschede
Bouwperiode: 1938
Twee-onder-een-kapwoning
6 Kamers
5 Slaapkamers
149 m² woonoppervlakte
232 m² perceel

Boddenkampsingel 102
7514AR Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Boddenkampsingel. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 149 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 232 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1938.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Boddenkampsingel 102 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1938
6 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 149 m²
Perceel: 232 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1938
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0153010000349207
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Boddenkampsingel
Huisnummer:
102
Postcode:
7514AR
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Boddenkamp
Buurt code:
BU01530008

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Boddenkampsingel 102 is 128.43%.

Identificatie: 15300004523
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 466.000 +0.22%
202301-01-2023€ 465.000 -10.92%
202201-01-2022€ 522.000 +22.82%
202101-01-2021€ 425.000 +13.33%
202001-01-2020€ 375.000 +6.23%
201901-01-2019€ 353.000 +13.14%
201801-01-2018€ 312.000 +20.93%
201701-01-2017€ 258.000 +18.35%
201601-01-2016€ 218.000 +3.32%
201501-01-2015€ 211.000 +3.43%
201401-01-2014€ 204.000 n.v.t.

Bestemming van Boddenkampsingel 102

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Boddenkampsingel 102

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Boddenkampsingel 102 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
985 inwoners
Man: 55%
Vrouw: 45%
Delen: