Boddenkampsingel 104,
7514AR Enschede
Bouwperiode: 1938
Twee-onder-een-kapwoning
6 Kamers
5 Slaapkamers
155 m² woonoppervlakte
229 m² perceel

Boddenkampsingel 104
7514AR Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Boddenkampsingel. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 155 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 229 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1938.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Boddenkampsingel 104 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1938
6 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 155 m²
Perceel: 229 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1938
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0153010000344907
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Boddenkampsingel
Huisnummer:
104
Postcode:
7514AR
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Boddenkamp
Buurt code:
BU01530008

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Boddenkampsingel 104 is 134.16%.

Identificatie: 15300004524
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 473.000 -0.84%
202301-01-2023€ 477.000 +0.42%
202201-01-2022€ 475.000 +23.06%
202101-01-2021€ 386.000 +7.52%
202001-01-2020€ 359.000 +7.49%
201901-01-2019€ 334.000 +24.63%
201801-01-2018€ 268.000 +8.06%
201701-01-2017€ 248.000 +15.35%
201601-01-2016€ 215.000 +3.37%
201501-01-2015€ 208.000 +2.97%
201401-01-2014€ 202.000 n.v.t.

Bestemming van Boddenkampsingel 104

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Boddenkampsingel 104

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Boddenkampsingel 104 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
985 inwoners
Man: 55%
Vrouw: 45%
Delen: